Сторінка для батьків

Робота з батьками

Тема: "Забезпечення особистої безпеки дітей дошкільного віку"

Шановні батьки!

Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища. Щоб вберегти дитину від біди, треба пам*ятати та дотримуватись наступних правил:- не залишати дітей дошкільного віку самих, навіть на короткий час;- вчити дитину користуватися дверним вічком;- не дозволяти відчиняти двері незнайомим людям, навіть одягнених у міліцейську форму;- вчити користуватися телефоном для виклику служб 101, 102, 103, 104;- забороняти підбирати на вулиці незнайомі предмети - вони можуть бути небезпечними;- забороняти бавитися ріжучими, гострими та вибухонебезпечними предметами;- не дозволяти користуватися ліфтом без супроводу дорослого родича; - запобігати формуванню в дитині жорстокого ставлення до тварин;- не дозволяти дражнити тварин;- не дозволяти вмикати електроприлади за відсутності дорослих;- не дозволяти виходити на балкон, відчиняти вікна;- не дозволяти визирати у відчинене вікно;- вчити дітей звертатися по допомогу до відповідних органів;- вивчити з дитиною домашню адресу або вкладати в кишені "особисту картку" з даними дитини. Проявляйте витримку і навчайте дітей берегти своє життя та здоров*я!

Анкетування батьків з безпеки життєдіяльності дітей

Здоров’я вашої дитини
1) Чи завжди ви одягаєте свою дитину відповідно до погоди?
2) Чи загартовуєте ви свою дитину і яким чином?
3) Як ви будуєте сімейний режим харчування?
4) Як ви піклуєтесь про своє особисте здоров’я? (Позначте пункти, що відповідають дійсності).
а) Не палю;
б) роблю ранкову гімнастику;
в) відвідую басейн (спортзал);
г) часто гуляю на свіжому повітрі;
5) Хто гуляє з дитиною у вільний час?
6) Яким розвагам під час прогулянки віддаєте перевагу?
7) Звідки ви отримаєте знання про збереження здоров’я?