Країна добрих справ

"Будь-яка допомога кує перемогу"

Світ змінився зранку 24 лютого. Змінила його війна, жорстока, кривава, несправедлива. І так сталося, що саме український народ став мішенню для жорстокого агресора. Нас хотіли зламати, злякати, і знищити морально, фізично, духовно, культурно. Та хіба українців можна знищити? Люди, в яких тече вільна козацька кров не зламалися. Навпаки, згуртувалися, і світ навколо себе обєднали.

Почалась оборона найсокровеннішого – рідної землі, на якій живуть наші діти та батьки. Боролися хто як міг: одні одразу пішли на війну, інші почали волонтери ти, жінки готували їжу захисникам, а інші молилися, щиро та ревно, бо без Бога перемога недосяжна.

Колектив КЗ "Піщанський ЗДО "Сонечко" Піщанської сільської ради не є винятком, із найперших днів війни ми допомагали теробороні – приносили для захисників теплий одяг, консерви, овочі та інші продукти. Допомагали сортувати гуманітарну допомогу. Вихователі залучали дітей до різних форм діяльності, спрямованих на підтримку українських воїнів. Зокрема, ми взяли участь у таких акціях:

•  "Паска для воїна". Запашні паски додавали сил та енергії нашим захисникам на фронті.
  •   "Зігрій Воїна". Діти, батьки та колектив нашого закладу долучилися до акції, яка спрямована на збір матеріалів для виготовлення окопних свічок, які допоможуть українському воїну освітити бліндаж, укриття, приготувати їжу.
  •   З 31 серпня по 31 жовтня ми брали участь у благодійній акції "Смілива гривня", метою якої є зібрання коштів на ЗСУ. Зібрана сума, хоч і не дуже велика, є маленькою допомогою у вирішенні важливих справ.

Вихованці дитячого садка взяли також участь у челенджах та флешмобах:

·     "Вишиванка єднає українців";

·     "Діти України за мир";

·     "З вірою в себе, в майбутнє України";

·     "Повернись живим".

До Дня Незалежності України колектив дитячого садка "Сонечко" разом з дітьми та батьками підготували тематичну виставку "Квітуча та сильна моя Україна".

Об’єднавшись, ми маленькими кроками просуваємося до перемоги, до нової реальності, де кожен працює на благо нашої країни, на відновлення та процвітання рідної землі.

ДОПОМОГА ВОЇНАМ

Увесь світ допомагає українським воїнам у протистоянні з ворогом. Наш дошкільний навчальний заклад "Сонечко" також долучився до цієї допомоги у рамках благодійної акції "Щедрий вівторок". Захисники окремої бригади територіальної оборони отримали нашу посилку. Дякуємо усім українським героям за мужність, сміливість, за те, що оберігаєте наше життя.

Сьогодні ми мали чудову можливість зустрітися із нашими воїнами, та висловити їм вдячність за віддану службу. Ми горді, що маємо таких захисників! Здоров'я Вам та успіху, повертайтеся з перемогою!

Наш дитячий навчальний заклад продовжує свою благодійну діяльність. Сьогодні ще одна посилка відправилася до воїнів ЗСУ у зону бойових дій. Спасибі Вам, дорогі воїни, що ви щоденно захищаєте наше життя.

Колектив КЗ Піщанського ЗДО «Сонечко» Піщанської сільської ради долучився до благодійної акції «Великодній кошик для воїнів».   Ми зібрали для наших захисників запаші паски, цукерки, цукор, різноманітну консервацію.  Надіємось, що наша турбота зігріє душі та серця наших хоробрих воїнів, адже лише разом ми сильні та непереможні!