Дитина у світі культури

«Театральна вистава розкриває перед дитиною
весь світ засобами мудрої та вічної казки,
розвиває творчі здібності особистості,
а найголовніше, виховує справжню людину».

С. Русова

Театралізована діяльність -- орієнтується в основних видах театрального мистецтва, вирізняє гуманний зміст і колективний характер театральної вистави; виявляє особисту позицію, інтегровані навички під час перевтілення у сценічний образ (позитивний, негативний), створює його за допомогою експресивних засобів (мовлення, міміка, жести, рухи, музика, танці, спів). Запам’ятовує сюжетну послідовність спектаклю, своєчасно включається в дію. Творчо застосовує художньо-мовленнєвий і музично-пластично-пісенний досвід у театралізації гри, сценки, самостійно вигаданої казки, творів інших літературних жанрів.

В КЗ ДНЗ "Сонечко" відбулася розвага-конкурс "Маленькі актори". Діти з великим заводоволень приймали участь в театралізованій діяльності. Розвага створила сприятливу емоційну базу для розвитку позитивних емоцій.

Група №1 "Дзвіночки" -- казака "Ріпка"

Група №2 "Капітошки" -- казка "Колобок" на новий лад

З нагоди відзначення 100-річчя  Соборності та Свободи України в закладі дошкільної освіти «Сонечко» Піщанської сільської ради проведено ряд заходів.

Для дітей дошкільного віку проведені тематичні бесіди «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг», під час яких діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. А під час занять із зображувальної діяльності створили колективні роботи на тему «Моя країна – Україна!».

Колектив та вихованці закладу мали змогу поринути в часи становлення Української держави під час виховного заходу «З Україною в серці» присвяченому Дню Соборності та Свободи України. Цього дня всі вихованці та колектив ЗДО утворили «живий» ланцюг як символ духовної єдності мешканців східних та західних областей України.

Не забули нагадати про цю подію і батькам вихованців, для яких вихователі в групових куточках організували виставки матеріалів пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України. Творчі роботи дітей та батьків були виставлені на виставці художніх робіт закладу «Рідний край, де ми живемо».