Результати моніторингу освітнього процесу

Моніторинговий звіт сформованості компетентності дітей старшого дошкільного віку в КЗ Піщанський ЗДО "Сонечко" Піщанської сільської ради станом на  2020 - 2021н.р.

1. Аналіз охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти річного віку КЗ «Піщанським ЗДО «Сонечко»» в 2020-2021 навчальному році – охоплено 2 старші групи дітей , група  №3  вихователь – Квасній О.Я.,  група №6  вихователь –  Бандура Н.С.
  2. В КЗ «Піщанському ЗДО «Сонечко»» створенні всі умови для здобуття дітьми дошкільної освіти: наповнюваність груп не перевищує норм відвідування дітей, групи відповідають віковим категоріям - група №3 – 15 дітей, а група № 6 – 20 дітей.    Всі санітарно-гігієнічні вимоги під час перебування дітей дотримуються. В кожній групі є окремі майданчики з тіньовими навісами, спортивні зони та групові, фізкультурні куточки, зона юних натуралістів, групові кімнати та спальні просторі, обставлені меблями, які відповідають нормам санітарному регламенту; триразове харчування, витримується питний режим, групи забезпечені холодною та гарячою проточною водою. Діти забезпеченні дидактичним матеріалом та іграшками для занять та ігор, куточками предметно-розвивального середовища. КЗ «Піщанському ЗДО «Сонечко»» створенні всі умови для успішного перебування дітей.
  3. Результати моніторингового аналізу рівня навчальної діяльності дітей старшого дошкільного віку надати за формою:

КЗ Піщанський ЗДО «Сонечко»

/Назва ДНЗ/НВК:/

Квасній О.Я., Бандура Н.С.

05-17 травня 2021 року

35

7

20

8

Вихователь-методист                                              _____________                                                     Т.О.Лимар

Питання

по вивченню стану роботи з дітьми старшого дошкільного віку в закладах дошкільної освіти

1. Аналіз охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти річного віку КЗ «Піщанським ЗДО «Сонечко»» в 2018-2019 навчальному році – охоплено 2 старші групи , 50 дітей , група  №3  вихователі – Квасній О.Я., Євдокименко С.Є., група №6 вихователі – Піддубна Н.І., Бондаренко О.А.
  2. В КЗ «Піщанському ЗДО «Сонечко»» створенні всі умови для здобуття дітьми дошкільної освіти: наповнюваність груп не перевищує норм відвідування дітей, групи відповідають віковим категоріям - група №3 – 24 дітей, а група №6 – 26 дітей.    Всі санітарно-гігієнічні вимоги під час перебування дітей дотримуються. В кожній групі є окремі майданчики з тіньовими навісами, спортивні зони та групові, фізкультурні куточки, зона юних натуралістів, групові кімнати та спальні просторі, обставлені меблями, які відповідають нормам санітарному регламенту; триразове харчування, витримується питний режим, групи забезпечені холодною та гарячою проточною водою. Діти забезпеченні дидактичним матеріалом та іграшками для занять та ігор, куточками предметно-розвивального середовища. КЗ «Піщанському ЗДО «Сонечко»»створенні всі умови для успішного перебування дітей.

КЗ Піщанський ЗДО «Сонечко»

/Назва ДНЗ/НВК:/

Квасній О.Я., Євдокименко С.Є., Піддубна Н.І., Бондаренко О.А.

06-17 травня 2019 року

50

15

25

10

Вихователь-методист                               _____________                     Т.Ю. Дмухайло

Питання

по  вивченню стану роботи з дітьми старшого дошкільного віку в навчальних закладах району

1. Аналіз охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти річного віку  КЗ ДНЗ «Сонечко» в 2017-2018 навчальному році - охоплено 2 старші групи , 46 дітей , група  №4  вихователі – Шостак Л.С., Павелко Т.В., група №5    вихователі – Лєбєдєва Я.В., Кіяєва А.С.
  2. В КЗ ДНЗ «Сонечко» створенні всі умови для здобуття дітьми дошкільної освіти: наповнюваність груп не перевищує норм відвідування  дітей,групи відповідають віковим категоріям - група №4 – 21 дітей, а група №5 – 25 дітей.        Всі санітарно - гігієнічні вимоги під час перебування дітей дотримуються. В кожній групі є окремі майданчики з тіньовими навісами, спортивні зони та групові фізкультурні куточки, зона юних натуралістів, групові кімнати та спальні просторі, обставлені меблями, які відповідають нормам держстандарту; триразове харчування,  витримується питний режим, групи забезпечені холодною та гарячою проточною водою. Діти забезпеченні дидактичним матеріалом та іграшками для занять та ігор, є куточки предметно - розвивального середовища. В КЗ ДНЗ «Сонечко» створенні всі умови для успішного перебування дітей.

КЗ ДНЗ «Сонечко» Піщанської сільської ради

/Назва ДНЗ/НВК:/

Шостак Л.С., Павелко Т.В., Лєбєдєва Я.В., Кіяєва А.С.

22 травня 2018 року

44

41

3

13

18

10

Завідувач ДНЗ                         Березка                           Л.В.Березка

Питання

1. Аналіз охоплення дошкільною освітою дітей 5-ти річного віку  КЗ ДНЗ «Сонечко» в 2016-2017 навчальному році - охоплено 2 старші групи , 35 дітей , група  №2  вихователі – Суха Л.О., Лимар Т.О.група №6   вихователі – Бойко С.Г., Ященко Л.І.
  2. В КЗ ДНЗ «Сонечко» створенні всі умови для здобуття дітьми дошкільної освіти: наповнюваність груп не перевищує норм відвідування  дітей,групи відповідають віковим категоріям - група №2 – 20 дітей, а група №6 – 19 дітей.             Всі санітарно - гігієнічні вимоги під час перебування дітей дотримуються. В кожній групі є окремі майданчики з тіньовими навісами, спортивні зони та групові фізкультурні куточки, зона юних натуралістів, групові кімнати та спальні просторі, обставлені меблями, які відповідають нормам держстандарту; триразове харчування,  витримується питний режим, групи забезпечені холодною та гарячою проточною водою. Діти забезпеченні дидактичним матеріалом та іграшками для занять та ігор, є куточки предметно - розвивального середовища. В КЗ ДНЗ «Сонечко» створенні всі умови для успішного перебування дітей.

КЗ ДНЗ «Сонечко» Піщанської сільської ради

/Назва ДНЗ/НВК:/

Суха Л.О., Лимар Т.О., Бойко С.Г., Ященко Л.І.

19 травня 2017 року

/Дата проведення підсумкового оцінювання